Iztok Osolnik
ravnatelj
iztok.osolnik@cirius-kamnik.si

Alenka Markuž Humar
pomočnica ravnatelja in učiteljica slovenščine
alenka.markuz-humar@cirius-kamnik.sii

Dušan Rutar
psiholog
dusan.rutar@cirius-kamnik.si

Irena Jeretina
psihologinja
irena.jeretina@cirius-kamnik.si

Irena Praznik
socialna delavka
irena.praznik@cirius-kamnik.si

Karin Bojc
učiteljica nemščine in vsebin odprtega kurikula
karin.bojc@cirius-kamnik.sii

Tomaž Bojc
učitelj administrativno-ekonomskih strokovnih modulov
tomaz.bojc@cirius-kamnik.si

Niko Cankar
učitelj športne vzgoje
niko.cankar@cirius-kamnik.si

Dušan Čeferin
učitelj elektro-računalniških strokovnih modulov
dusan.ceferin@cirius-kamnik.si

Saša Endliher Dolar
učiteljica v programu PRP
sasa.endliher-dolar@cirius-kamnik.si

Cilka Hančič
učiteljica angleščine in organizatorka praktičnega usposabljanja z delom
cilka.hancic@cirius-kamnik.si

Zvezdana Hribar Rajh
učiteljica administrativno-ekonomskih strokovnih modulov
zvezdana.hribar-rajh@cirius-kamnik.si

Tanja Kejžar
učiteljica angleščine in vsebin odprtega kurikula
tanja.kejzar@cirius-kamnik.si

Tjaša Kelc
učiteljica slovenščine in vsebin odprtega kurikula
tjasa.kelc@cirius-kamnik.si

Rok Kralj
učitelj administrativno-ekonomskih strokovnih modulov
rok.kralj@cirius-kamnik.si

Iztok Lamovec
učitelj elektro-računalniških strokovnih modulov
iztok.lamovec@cirius-kamnik.si

Ivan Maradin
učitelj elektro-računalniških strokovnih modulov
ivan.maradin@cirius-kamnik.si

Greta Novak
učitelj administrativno-ekonomskih strokovnih modulov in PRP
greta.novak@cirius-kamnik.si

Andrej Oberwalder Zupanc
učitelj matematike, fizike in strokovnih modulov s področja strojništva
andrej.oberwalder-zupanc@cirius-kamnik.si

Goran Peršin
učitelj slovenščine, vsebin odprtega kurikula in PRP
goran.persin@cirius-kamnik.si

Tanja Prezelj
učiteljica zgodovine, sociologije, družboslovja in PRP
tanja.prezelj@cirius-kamnik.si

Stanislav Rener
učitelj elektro-računalniških strokovnih modulov in organizator praktičnega usposabljanja z delom
stane.rener@cirius-kamnik.si

Renata Sitar
učiteljica geografije, družboslovja, vsebin odprtega kurikula in PRP
renata.sitar@cirius-kamnik.si

Silvo Vidergar
učitelj elektro-računalniških strokovnih modulov
silvo.vidergar@cirius-kamnik.si

Vera Vrhovnik
učiteljica biologije, kemije, naravoslovja in organizatorka prehrane
vera.vrhovnik@cirius-kamnik.si

Frančiška Zore
učitelj administrativno-ekonomskih strokovnih modulov
franciska.zore@cirius-kamnik.si

Leja Lampret
učiteljica dodatne strokovne pomoči
leja.lampret@cirius-kamnik.si

(Skupno 243 obiskov, današnjih obiskov 3)
Dostopnost